Obróbka metali, frezowanie CNC

Zajmujemy się obróbką metali, wykorzystując technikę frezowania CNC, dzięki czemu nasze zlecenia są realizowane szybko i dokładnie.

Naszym klientom zapewniamy przygotowanie rysunków technicznych, modeli, prototypów, dobierając przy tym odpowiednie materiały.

Nasz park maszynowy wyposażony jest między innymi w maszyny typu: frezarki CNC, frezarko-kopiarki CNC, elektrodrążarki, grawerki, szlifierki płaszczyzn, otworów i wałków co pozwala nam na wykonywanie szerokiego wachlarzu prac.

obróbka metali, frezowanie cnc

Dlaczego frezowanie CNC?

Frezarki CNC są wyposażone w wbudowany komputer, co pozwala na sterowanie obróbką metali . Dzięki takiej budowie frezarki możliwe jest sterowanie i programowanie procesu podczas obróbki. Ekran komputera pokazuje dane związane z ewentualnymi poprawkami.

Dzięki tej metodzie praca z metalem jest dość prosta i szybka, w dodatku zachowana jest najwyższa precyzja. Raz zaprogramowana maszyna pozwala na uzyskanie powtarzalnych kształtów podczas obróbki kolejnych przedmiotów. Dzięki takiemu rozwiązaniu produkcja seryjna przebiega sprawnie i szybko. Wszystkie wyroby będą się cechować identycznymi kształtami , których uzyskanie byłoby niemożliwe przez tradycyjne maszyny do obróbki metali.

Zachęcamy do powierzenia nam swojego zlecenia. Zapewniamy szybką realizację i konkurencyjne ceny .