Obróbka metali, frezowanie CNC

Obróbka metali to ogół procesów technologicznych, których głównym celem jest zmiana kształtów, wymiarów, a także właściwości fizycznych i chemicznych metali. Wykonywać te czynności można na wiele sposobów.

Jedną z technik jest frezowanie CNC. Czym jest lub po prostu, na czym polega? Frezowanie CNC to czynności mające na celu oddzielenie warstwy metalu przy użyciu frezarki. Specyficzne zęby tego nowoczesnego urządzenia sprawnie i bez problemu zagłębiają się w dany materiał. Dzieje się to w wyniku obrotowych ruchów, jakie wykonują.

Warto nadmienić, iż proces frezowania CNC może być wykorzystywany nie tylko w przypadku powierzchni płaskich, ale również elementów kształtowych.

 

obróbka metali, frezowanie cnc

Nasza firma od lat realizuje zamówienia w zakresie obróbki metali przy użyciu tej dobrze znanej techniki, jaką jest frezowanie CNC. To dzięki niej możemy szybko i dokładnie realizować powierzone przez klientów zadania. Zapewniamy im kompleksową obsługę, a w tym – przygotowanie rysunków technicznych, modeli, prototypów oraz dobór odpowiednich materiałów. Tak szerokie możliwości w zakresie obróbki metali zapewnia nam dobrze wyposażony park maszynowy. Znaleźć w nim można przede wszystkim takie urządzenia jak – frezarki CNC, frezarko-kopiarki CNC, elektrodrążarki, grawerki, szlifierki płaszczyzn, otworów i wałków. To dzięki temu nasza oferta jest tak szeroka, a usługi, jakie możemy wykonywać, są niezwykle zróżnicowane. To, z czego skorzystasz, zależy już tylko i wyłącznie od Ciebie. Wszystkie maszyny i urządzenia, a także części do maszyn, jakimi dysponujemy w hali produkcyjnej, są obsługiwane wyłącznie przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. To oni czuwają nad poprawnością i dokładnością wykonywanych prac. Dzięki temu wszyscy nasi klienci są zadowoleni i chętnie polecają nasze usługi kolejnym osobom. W ten sposób grono naszych klientów efektywnie wzrasta, a my możemy się wciąż rozwijać i doskonalić ofertę.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na metodę frezowania CNC? Przecież takie czynności można wykonywać też na wiele innych sposobów. Odpowiedź jest prosta – to jedna z najnowocześniejszych technik obróbki metali, pozwalająca na szerokie możliwości w zakresie tego typu prac. Pragniemy podkreślić, że frezarki to urządzenia wyposażone w komputer umożliwiający sterowanie obróbką metali. To dzięki temu możemy zarówno sterować, jak i programować proces w czasie wykonywanej obróbki. Komputer wskazuje wszelkie niedoskonałości i ewentualne poprawki, które trzeba wykonać. Obsługa samego urządzenia jest prosta, a praca z metalem równie bezproblemowa i do tego szybka. Największą zaletą stosowania frezarek CNC jest to, że maszyny te gwarantują niezwykłą precyzję. Ponadto, wystarczy, że raz zaprogramujemy maszynę, aby powtórzyć konkretny kształt wiele razy. To sprzyja produkcji seryjnej, która przebiega bardzo sprawnie i wygodnie. Przedmioty powstałe w wyniku tego procesu są identyczne – mają taki sam kształt, wymiary i wagę. Stosując tradycyjne maszyny do obróbki metali, nie moglibyśmy uzyskać tego samego efektu. To także dlatego specjalizujemy się w obróbce metali frezowaniem CNC, a nie inną metodą. Chcemy świadczyć klientom usługi na najwyższym poziomie, oferować im to, czego sami potrzebują i co chcą u nas zamawiać.

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się frezowaniem CNC lub po prostu obróbką metali, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się w celu ustalenia szczegółów – poznania wyceny. W tej branży specjalizujemy się od wielu lat. Mamy nie tylko doświadczenie, ale też obszerną wiedzę. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania w zakresie obróbki metali techniką frezowania CNC. Wszystkim naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo i pełen profesjonalizm. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia i krótkie terminy realizacji. Z przyjemnością wykonamy produkty, których jeszcze nie mieliśmy okazji tworzyć. Nie boimy się wyzwań, a jeżeli tylko mamy możliwość pomóc swoim klientom, robimy to z ogromną przyjemnością. Masz niestandardowe zlecenie? Zgłoś się do nas!