Wyroby z tworzyw sztucznych

Pokrętła trójramienne z nakrętką, zaślepki otworu, tulejki dystansowe, chwytaki sprężyny, rolki prowadzące, obudowy zamka furtki – te i wiele innych produktów można wykonać z tworzywa sztucznego przy użyciu wyspecjalizowanych technologii. Przetwórstwo tworzyw sztucznych stało się ostatnimi czasy bardzo modne i pożądane przez podmioty działające w różnych branżach, a nawet przez bezpośrednich konsumentów. Tak kształtujący się popyt poniekąd wymusił na nas wprowadzenie do oferty usługi, jaką jest właśnie Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych to nasza specjalność, którą trudnimy się od wielu lat. Prężnie rozwijamy się w tym kierunku, co stwarza nam nowe możliwości i przede wszystkim pozwala sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów.

Przeszło 28 lat działania na rynku pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie i obszerną wiedzę w tej gałęzi przemysłu. Jesteśmy w stanie świadczyć klientom kompleksowe usługi, od doradztwa poprzez wykonanie projektu, a na doborze materiałów i produkcji kończąc. Dbając o zadowolenie wszystkich naszych klientów, oferujemy im kompleksową obsługę, a w tym fachową prezentację poszczególnych produktów, tak by decydując się na współpracę z nami, byli świadomi efektu końcowego powstałych elementów.

Obecnie specjalizujemy się w produkcji wielu części dla zakładów z różnych branż. Produkujemy wyroby m.in. dla budownictwa, przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego i meblarskiego. Projektujemy i tworzymy zaślepki otworów, tulejki dystansowe, chwytaki sprężynowe, pokrętła trójramienne z nakrętką, a także kółka z rowkiem, czy łożyskiem z różnymi średnicami oraz wiele innych bardziej i mniej skomplikowanych produktów. Oferta naszych wyrobów z tworzyw sztucznych jest bardzo szeroka, a to sprawia, iż każdy klient, bez względu na jego oczekiwania i potrzeby, może znaleźć dla siebie odpowiednie produkty.

Posiadamy nowocześnie i kompleksowo wyposażoną halę produkcyjną, w której możemy tworzyć podstawowe i niestandardowe elementy z wykorzystaniem tak solidnego materiału, jakim jest tworzywo sztuczne. Świadczymy usługi pod zamówienie, realizując indywidualne potrzeby klientów nie tylko z miasta, w którym działamy, ale wręcz z całej Polski. Jesteśmy gotowi wykonać usługi na powierzonych formach wtryskowych przy wykorzystaniu materiałów dostarczanych przez klienta lub zamówionych u naszych dostawców. Aby jeszcze bardziej dostosować się do zapotrzebowania współczesnego rynku i z powodzeniem realizować indywidualne zamówienia klientów, projektujemy i wykonujemy nowe formy wtryskowe.

Jak powstają nasze wyroby? W pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę cel przeznaczenia elementu, który ma w ramach podjętych działań powstać. Następnie starannie dobieramy tworzywo o odpowiedniej specyfikacji i parametrach technicznych. Tylko wtedy jest szansa na stworzenie naprawdę wysokiej jakości produktów, nadających się do dalszego wykorzystania. Nasze wyroby spełniają wszelkie standardy i normy, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność, że oferowane im produkty są bezpieczne, funkcjonalne i trwałe. Co więcej, dostarczamy klientom tylko te wyroby, które spełniają także ich potrzeby wizualne. Dbamy o to, aby były estetyczne, starannie wykończone, inne, niż produkty konkurencji. Tym sposobem przekonujemy do siebie coraz większą liczbę klientów, a z wieloma nawiązaliśmy stałą współpracę. Jesteśmy w stanie produkować przeróżne elementy w każdych ilościach. Zatrudniamy odpowiednią liczbę wykwalifikowanych i przede wszystkim doświadczonych pracowników.

 

Wyroby z tworzyw sztucznych
Kółko z rowkiem Ø80 oraz Ø 62 z łożyskiem 6000zz
Wyroby z tworzyw sztucznych
Kółko : Ø35 z łożyskiem 6001 Ø45 z łożyskiem 6202 Ø53 z łożyskiem 6202 Ø70 z łożyskiem 6204
Wyroby z tworzyw sztucznych
Pokrętło trójramienne z nakrętką M6.
Wyroby z tworzyw sztucznych
Zaślepka otworu Ø20 oraz Ø26
Wyroby z tworzyw sztucznych
Tulejka dystansowa
Wyroby z tworzyw sztucznych
Chwytak sprężyny
Wyroby z tworzyw sztucznych
Zderzak gumowy
Wyroby z tworzyw sztucznych
Zaślepka 20×20, 30×18, 40×40
Wyroby z tworzyw sztucznych
Rolka prowadząca
Wyroby z tworzyw sztucznych
Obudowa zamka furtki
Wyroby z tworzyw sztucznych
Studzienka

 

Wszystkim klientom zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę! Każde zamówienie realizujemy sprawnie, a do tego w przystępnych cenach. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem w jego realizację.

Nie znalazłeś w ofercie produktów lub usług, jakich potrzebujesz? Skontaktuj się z nami i poinformuj nas o swoich oczekiwaniach. Być może będziemy w stanie Ci pomóc. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje w zakresie produkcji wyrobów z użyciem tworzyw sztucznych. Pragniemy rozwijać się i spełniać potrzeby klientów.